Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018
Autor: Redakcja Reedukacja.pl

Redakcja serwisu Reedukacja.pl pragnie serdecznie powitać Państwa na progu nowego, pełnego kolejnych zmian, roku szkolnego 2017/2018. Życzymy wielu sił i entuzjazmu w realizacji kolejnych wyzwań, które pojawią się przed Państwem w nowym roku szkolnym.

Jednocześnie mamy nadzieję, że wzorem lat ubiegłych, również i ten rok spędzicie Państwo wspólnie z nami. Bardzo dziękujemy za dotychczasową Państwa obecność i współpracę. Nasze działania podejmujemy z myślą przede wszystkim o Rodzicach i Nauczycielach, dla których zbieramy obiektywne informacje i przekazujemy najnowszą wiedzę z zakresu Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dzięki naszej współpracy ze Specjalistami i Pracownikami Naukowymi polskich i zagranicznych uczelni.

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało INFORMATOR, w którym zebrane zostały odpowiedzi na najczęściej zadawane przez rodziców pytania dotyczące nowego roku szkolnego 2017/2018. Ministerstwo wyjaśnia na czym polegają nowe rozwiązaniach zawarte w prawie oświatowym oraz przypomina o już obowiązujących przepisach. Życzymy miłej lektury.

Tymczasem z naszej strony jeszcze raz pragniemy wszystkim Państwu życzyć energii i entuzjazmu w codziennej pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą.


Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Redakcyjny
Reedukacja.pl
redakcja@reedukacja.pl