Dysleksja u osób dorosłych - nowość wydawnicza pod patronatem serwisu Reedukacja.pl
Autor: Redakcja Reedukacja.pl

Redakcja serwisu Reedukacja.pl informuje, że na rynku wydawniczym pojawiła się nowość pt. "Dysleksja u osób dorosłych" autorstwa Katarzyny Bogdanowicz i Marty Łockiewicz. Publikacja ukazała się nakładem Oficyny Wydawniczej IMPULS i została objęta patronatem medialnym serwisu Reedukacja.pl.

Publikacja oprócz walorów naukowych, posiada także praktyczne walory. Zawiera m.in. przegląd metod diagnostycznych stosowanych w Polsce i na świecie. Pozwoli wielu osobom z dysleksją lepiej zrozumieć swój problem, a nauczycielom inaczej spojrzeć na swoich studentów i uczniów.

Jej odbiorcami oprócz dorosłych osób z dysleksją, mogą być zarówno naukowcy, studenci psychologii i kierunków pedagogicznych, jak i przyszli nauczyciele kształcący młodzież oraz dorosłych na ponadgimnazjalnych etapach edukacji.

Dysleksja u osób dorosłych


Z recenzji prof. nadzw. dr hab. Małgorzaty Lipowskiej (Uniwersytet Gdański, Instytut Psychologii):

[…] Monografia Dysleksja u osób dorosłych – teoria i praktyka uzupełnia brak tego rodzaju publikacji, niezbędnych dla rozwoju nauki, edukacji, dla potrzeb profesjonalistów ale przede wszystkim pozwoli wielu dorosłym osobom z dysleksją nie posiadającym specjalistycznego wykształcenia lepiej zrozumieć problem, z którym borykają się przez całe życie.


Patronat medialny:


Logo_Reedukacja.pl
 

 
Szczegóły dotyczące publikacji dostępne w serwisie Reedukacja.pl w module LITERATURA